Licensed to College of Wooster     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 11/5/2016 03:04 PM
                      2016 Wooster vs. Hiram - 11/5/2016                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 College of Wooster-LE  'B'                             NT    1:57.11   11  
     1) Clough, Allison L 19            2) Blinka, Abby C 20              
     3) Sturonas, Kalla E 20            4) Fikse, Emma N 19               
       31.30    32.73    28.33    24.75                                    
  2 College of Wooster-LE  'C'                             NT    2:00.80    4  
     1) Hsu, Alison 18                  2) Balon, Caleigh A 18            
     3) Pearson, Avery E 18             4) Gross, Megan E 19              
       30.33    35.17    29.06    26.24                                    
  3 College of Wooster-LE  'A'                             NT    2:04.36    2  
     1) De la Chappelle, Lissy 21       2) Wigley, Samantha M 20          
     3) Layde, Maggie C 20              4) Hibbs, Jamie 21                
       31.31    38.73    28.31    26.01                                    
  4 Hiram College-LE  'A'                             2:03.71    2:23.13  
     1) Schmidt, Jill L 18              2) Nelson, Jenna N 18             
     3) Kelly, Emily K 21               4) Daniels, Sierra 19             
       42.21    35.90    35.07    29.95                                    
 -- College of Wooster-LE  'D'                             NT   X2:08.58  
     1) Stutler, Sarah C 18             2) Kallmeyer, Gretchen 21         
     3) Hopkins, Annabelle M 19         4) Kacmarek, Nell L 18            
       32.36    39.83    28.98    27.41                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 College of Wooster-LE  'B'                             NT    1:43.63   11  
     1) Gelwicks, Cameron J 19          2) Poeting, Burke Q 17            
     3) Campbell, Griffin S 20          4) Campbell, Ryan G 19            
       27.75    28.68    24.84    22.36                                    
  2 College of Wooster-LE  'C'                             NT    1:47.32    4  
     1) Samuelson, Eli M 18             2) McNichols, Tyler J 18          
     3) Schopen, Trey F 18              4) Hartman, Tyler J 19            
       27.30    31.86    24.76    23.40                                    
  3 College of Wooster-LE  'A'                             NT    1:47.41    2  
     1) Gelwicks, Conner J 21           2) Mierzejewski, Luke J 20        
     3) Wilson, Avery C 21              4) Brown, Aaron C 21              
       25.97    31.73    25.88    23.83                                    
  4 Hiram College-LE  'A'                             1:46.85    2:01.53  
     1) Gomes, Jory C 20                2) Bowling, Reeve 19              
     3) Barber, Michael S 21            4) Laird, Alex D 18               
       34.57    30.71    31.00    25.25                                    
 -- College of Wooster-LE  'D'                             NT   X1:50.14  
     1) Pierson, Hunter T 18            2) Apisa, Dom J 19                
     3) Layde, Garrett H 19             4) Reynolds, Richard C 20         
       28.95    32.16    25.30    23.73                                    
 -- College of Wooster-LE  'E'                             NT   X1:54.05  
     1) Pech, Matt J 21                 2) Crookshanks, Michael T 20      
     3) Hopper, Ben C 21                4) Hull, Nick K 18                
       29.15    33.08    26.98    24.84                                    
 
Event 3  Women 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGlade, Anna L           21 WOO-LE                    NT   19:21.14    9  
      30.88   34.90   35.02   35.87   34.43   35.16   35.29   35.29
      35.31   35.67   35.22   35.61   35.29   35.72   35.37   35.32
      35.16   35.40   35.33   35.35   35.56   35.31   35.28   35.29
      34.93   35.35   35.00   36.02   35.76   35.63   35.85   35.01
      34.56
  2 Padrutt, Sarah K          20 WOO-LE                    NT   19:27.73    4  
      31.32   35.29   36.11   35.58   35.49   36.11   35.85   35.65
      35.97   36.47   35.64   35.46   36.21   35.25   35.69   35.59
      36.38   35.54   34.70   35.42   35.27   34.93   35.18   35.97
      35.41   35.82   35.55   35.43   35.62   35.17   35.62   34.55
      33.49
  3 Dunne, Theresa A          21 WOO-LE                    NT   20:08.34    3  
      34.08   36.43   36.90   36.72   36.56   36.47   36.46   36.67
      36.54   36.76   36.73   36.73   36.86   36.88   36.82   36.64
      37.01   36.55   36.63   36.83   36.59   36.88   36.63   36.97
      36.44   36.94   36.97   36.45   36.92   36.72   36.55   36.63
      36.38
 
Event 4  Men 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koch, Max L               19 WOO-LE                    NT   17:55.12    9  
      27.49   30.86   32.55   33.07   33.47   32.73   32.66   32.81
      33.15   32.97   33.20   33.40   33.05   33.27   32.92   33.55
      33.10   32.96   33.29   33.16   33.07   33.14   32.65   33.00
      32.86   32.75   33.02   33.34   32.78   33.33   33.14   29.77
      28.61
  2 Barber, Michael S         21 HIRA-LE                   NT   20:31.49    4  
      32.39   35.77   36.61   37.00   37.08   37.13   37.25   37.00
      37.51   37.48   37.45   37.53   37.49   37.59   37.53   37.68
      37.92   37.35   37.66   37.60   37.42   37.79   37.18   37.49
      37.42   37.40   37.89   38.27   38.13   38.24   38.38   37.98
      36.88
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stutler, Sarah C          18 WOO-LE                    NT    2:10.13    9  
      29.72   32.14   33.46   34.81                                
  2 Fikse, Sara M             18 WOO-LE                    NT    2:11.17    4  
      30.18   32.49   34.36   34.14                                
  3 Hibbs, Jamie              21 WOO-LE                    NT    2:11.92    3  
      29.77   33.16   34.71   34.28                                
 -- Gross, Megan E            19 WOO-LE                    NT   X2:17.08  
      30.76   34.68   36.32   35.32                                
 -- Wigley, Samantha M        20 WOO-LE                    NT   X2:22.88  
      33.70   35.79   36.74   36.65                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schopen, Trey F           18 WOO-LE                    NT    1:55.17    9  
      26.49   29.12   29.80   29.76                                
  2 Hull, Nick K              18 WOO-LE                    NT    1:58.48    4  
      27.01   30.06   31.01   30.40                                
  3 Wilson, Avery C           21 WOO-LE                    NT    1:59.91    3  
      27.78   30.63   31.01   30.49                                
 -- Pech, Matt J              21 WOO-LE                    NT   X2:00.62  
      28.02   30.91   30.84   30.85                                
 
Event 7  Women 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hsu, Alison               18 WOO-LE                    NT      30.28    9  
  2 Fikse, Emma N             19 WOO-LE                    NT      30.42    4  
  3 Kacmarek, Nell L          18 WOO-LE                    NT      32.10    3  
  4 Daniels, Sierra           19 HIRA-LE                36.01      36.24    2  
  5 Schmidt, Jill L           18 HIRA-LE                   NT      43.20    1  
 -- Goldsmith, Margaret M     22 WOO-LE                    NT     X35.50  
 
Event 8  Men 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Richard C       20 WOO-LE                    NT      26.92    9  
  2 Hopper, Ben C             21 WOO-LE                    NT      28.06    4  
  3 Pierson, Hunter T         18 WOO-LE                    NT      29.02    3  
  4 Laird, Alex D             18 HIRA-LE                30.01      29.70    2  
 
Event 9  Women 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blinka, Abby C            20 WOO-LE                    NT      33.45    9  
  2 Mandel, Rachel L          19 WOO-LE                    NT      34.55    4  
  3 Clough, Allison L         19 WOO-LE                    NT      35.66    3  
  4 Nelson, Jenna N           18 HIRA-LE                   NT      36.95    2  
 -- Balon, Caleigh A          18 WOO-LE                    NT     X35.93  
 
Event 10  Men 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poeting, Burke Q          17 WOO-LE                    NT      29.54    9  
  2 McNichols, Tyler J        18 WOO-LE                    NT      31.63    4  
  3 Mierzejewski, Luke J      20 WOO-LE                    NT      32.95    3  
  4 Gomes, Jory C             20 HIRA-LE                   NT      36.06    2  
 
Event 11  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Layde, Maggie C           20 WOO-LE                    NT    1:01.97    9  
      29.10   32.87                                                
  2 Sturonas, Kalla E         20 WOO-LE                    NT    1:03.72    4  
      29.94   33.78                                                
  3 Pearson, Avery E          18 WOO-LE                    NT    1:08.95    3  
      31.37   37.58                                                
  4 Kelly, Emily K            21 HIRA-LE              1:14.33    1:20.42    2  
      36.91   43.51                                                
 
Event 12  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gelwicks, Conner J        21 WOO-LE                    NT      55.67    9  
      26.15   29.52                                                
  2 Campbell, Griffin S       20 WOO-LE                    NT      57.20    4  
      26.09   31.11                                                
  3 Bowling, Reeve            19 HIRA-LE                55.82      59.54    3  
      27.53   32.01                                                
  4 Brown, Aaron C            21 WOO-LE                    NT      59.65    2  
      27.74   31.91                                                
 -- Crookshanks, Michael T    20 WOO-LE                    NT   X1:00.60  
      28.09   32.51                                                
 -- Apisa, Dom J              19 WOO-LE                    NT   X1:03.61  
      28.71   34.90                                                
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howard, Vienna L          18 WOO-LE                    NT      26.75    9  
  2 Hopkins, Annabelle M      19 WOO-LE                    NT      27.28    4  
  3 Ferguson, Maddy C         18 WOO-LE                    NT      28.61    3  
  4 Daniels, Sierra           19 HIRA-LE                31.34      30.21    2  
  5 Schmidt, Jill L           18 HIRA-LE                34.48      36.00    1  
 -- Kallmeyer, Gretchen       21 WOO-LE                    NT     X29.19  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gelwicks, Cameron J       19 WOO-LE                    NT      22.89    9  
  2 Campbell, Ryan G          19 WOO-LE                    NT      23.00    4  
  3 Samuelson, Eli M          18 WOO-LE                    NT      24.43    3  
  4 Laird, Alex D             18 HIRA-LE                25.73      26.72    2  
 -- Chalek, Adam D            19 WOO-LE                    NT     X25.42  
 
Event 15  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Spadola, Theresa          21 WOO-LE                    NP    X366.35  
 
Event 16  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Salzman, Aaron            21 WOO-LE                    NP    X437.30  
 
Event 17  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howard, Vienna L          18 WOO-LE                    NT      58.38    9  
      28.02   30.36                                                
  2 Gross, Megan E            19 WOO-LE                    NT      59.52    4  
      28.33   31.19                                                
  3 Ferguson, Maddy C         18 WOO-LE                    NT    1:00.09    3  
      29.56   30.53                                                
  4 Schmidt, Jill L           18 HIRA-LE              1:17.20    1:17.67    2  
      37.33   40.34                                                
 -- Padrutt, Sarah K          20 WOO-LE                    NT   X1:01.99  
      29.94   32.05                                                
 -- Kallmeyer, Gretchen       21 WOO-LE                    NT   X1:04.48  
      30.74   33.74                                                
 
Event 18  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gelwicks, Conner J        21 WOO-LE                    NT      50.59    9  
      24.95   25.64                                                
  2 Poeting, Burke Q          17 WOO-LE                    NT      50.87    4  
      24.39   26.48                                                
  3 Layde, Garrett H          19 WOO-LE                    NT      51.05    3  
      25.17   25.88                                                
 -- Koch, Max L               19 WOO-LE                    NT     X51.73  
      25.29   26.44                                                
 -- Samuelson, Eli M          18 WOO-LE                    NT     X52.81  
      25.70   27.11                                                
 
Event 19  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hsu, Alison               18 WOO-LE                    NT    1:04.57    9  
      31.04   33.53                                                
  2 Stutler, Sarah C          18 WOO-LE                    NT    1:08.94    4  
      33.74   35.20                                                
  3 De la Chappelle, Lissy    21 WOO-LE                    NT    1:10.33    3  
      32.90   37.43                                                
  4 Kelly, Emily K            21 HIRA-LE              1:16.10    1:16.50    2  
      38.18   38.32                                                
  5 Daniels, Sierra           19 HIRA-LE              1:19.93    1:21.67    1  
      39.82   41.85                                                
 -- Balon, Caleigh A          18 WOO-LE                    NT   X1:11.31  
      34.45   36.86                                                
 
Event 20  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Avery C           21 WOO-LE                    NT    1:00.29    9  
      29.61   30.68                                                
  2 Reynolds, Richard C       20 WOO-LE                    NT    1:00.95    4  
      29.68   31.27                                                
  3 Pierson, Hunter T         18 WOO-LE                    NT    1:01.54    3  
      30.04   31.50                                                
  4 Laird, Alex D             18 HIRA-LE                   NT    1:06.21    2  
      32.11   34.10                                                
 -- Schopen, Trey F           18 WOO-LE                    NT   X1:02.33  
      28.95   33.38                                                
 
Event 21  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blinka, Abby C            20 WOO-LE                    NT    1:14.66    9  
      35.31   39.35                                                
  2 Clough, Allison L         19 WOO-LE                    NT    1:16.21    4  
      36.45   39.76                                                
  3 Mandel, Rachel L          19 WOO-LE                    NT    1:16.89    3  
      36.00   40.89                                                
  4 Nelson, Jenna N           18 HIRA-LE                   NT    1:18.90    2  
      37.00   41.90                                                
 -- Howard, Vienna L          18 WOO-LE                    NT   X1:20.19  
      37.83   42.36                                                
 -- Wigley, Samantha M        20 WOO-LE                    NT   X1:25.02  
      40.32   44.70                                                
 
Event 22  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Griffin S       20 WOO-LE                    NT    1:05.52    9  
      30.26   35.26                                                
  2 Apisa, Dom J              19 WOO-LE                    NT    1:11.06    4  
      34.12   36.94                                                
  3 Mierzejewski, Luke J      20 WOO-LE                    NT    1:11.61    3  
      33.84   37.77                                                
  4 Gomes, Jory C             20 HIRA-LE              1:12.20    1:19.14    2  
      37.10   42.04                                                
 -- Crookshanks, Michael T    20 WOO-LE                    NT   X1:12.63  
      34.33   38.30                                                
 -- McNichols, Tyler J        18 WOO-LE                    NT   X1:12.67  
      34.14   38.53                                                
 
Event 23  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fikse, Emma N             19 WOO-LE                    NT    5:30.15    9  
      29.35   32.90   33.96   33.43   33.57   33.58   33.91   34.03
      33.19   32.23                                                
  2 Kacmarek, Nell L          18 WOO-LE                    NT    5:37.87    4  
      30.30   33.49   34.14   34.14   34.06   34.24   34.39   34.63
      34.70   33.78                                                
  3 Fikse, Sara M             18 WOO-LE                    NT    5:48.06    3  
      31.49   34.86   35.24   35.18   35.35   35.92   35.57   35.35
      35.12   33.98                                                
 -- Pearson, Avery E          18 WOO-LE                    NT   X5:49.21  
      30.80   34.23   35.23   35.45   35.69   35.90   35.98   35.97
      35.80   34.16                                                
 -- Goldsmith, Margaret M     22 WOO-LE                    NT   X5:49.52  
      31.61   35.08   35.88   35.91   35.19   35.41   35.43   35.32
      35.28   34.41                                                
 
Event 24  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Ryan G          19 WOO-LE                    NT    5:09.79    9  
      28.61   30.84   31.00   31.14   31.28   31.32   31.52   31.62
      31.72   30.74                                                
  2 Hull, Nick K              18 WOO-LE                    NT    5:26.23    4  
      30.06   32.73   33.39   33.69   33.98   33.05   32.96   33.46
      32.10   30.81                                                
 
Event 25  Women 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly, Emily K            21 HIRA-LE                   NT      35.30    9  
 -- Sturonas, Kalla E         20 WOO-LE                    NT     X28.52  
 -- Hopkins, Annabelle M      19 WOO-LE                    NT     X29.70  
 -- Hibbs, Jamie              21 WOO-LE                    NT     X29.81  
 -- Dunne, Theresa A          21 WOO-LE                    NT     X34.94  
 
Event 26  Men 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowling, Reeve            19 HIRA-LE                   NT      25.80    9  
  2 Barber, Michael S         21 HIRA-LE                   NT      32.45    4  
 -- Gelwicks, Cameron J       19 WOO-LE                    NT     X25.21  
 -- Hartman, Tyler J          19 WOO-LE                    NT     X26.17  
 -- Hopper, Ben C             21 WOO-LE                    NT     X27.41  
 -- Pech, Matt J              21 WOO-LE                    NT     X28.64  
 
Event 29  Women 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nelson, Jenna N           18 HIRA-LE                   NT    1:12.18    9  
      34.59   37.59                                                
 -- Hsu, Alison               18 WOO-LE                    NT   X1:04.96  
      29.30   35.66                                                
 -- Clough, Allison L         19 WOO-LE                    NT   X1:09.04  
      32.64   36.40                                                
 -- Fikse, Sara M             18 WOO-LE                    NT   X1:12.05  
      33.34   38.71                                                
 -- Dunne, Theresa A          21 WOO-LE                    NT   X1:19.08  
      37.12   41.96                                                
 
Event 30  Men 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowling, Reeve            19 HIRA-LE                   NT    1:02.02    9  
      28.90   33.12                                                
  2 Gomes, Jory C             20 HIRA-LE                   NT    1:10.67    4  
      33.48   37.19                                                
  3 Barber, Michael S         21 HIRA-LE                   NT    1:10.74    3  
      33.01   37.73                                                
 -- Poeting, Burke Q          17 WOO-LE                    NT     X59.07  
      28.40   30.67                                                
 -- Wilson, Avery C           21 WOO-LE                    NT     X59.68  
      27.81   31.87                                                
 -- Crookshanks, Michael T    20 WOO-LE                    NT   X1:04.58  
      30.40   34.18                                                
 
Event 31  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hiram College-LE  'A'                             1:47.54    2:05.78   11  
     1) Daniels, Sierra 19              2) Schmidt, Jill L 18             
     3) Kelly, Emily K 21               4) Nelson, Jenna N 18             
       30.19    35.16    30.54    29.89                                    
 -- College of Wooster-LE  'A'                             NT   X1:47.06  
     1) Hibbs, Jamie 21                 2) De la Chappelle, Lissy 21      
     3) McGlade, Anna L 21              4) Layde, Maggie C 20             
       27.16    27.15    27.00    25.75                                    
 -- College of Wooster-LE  'B'                             NT   X1:47.49  
     1) Fikse, Emma N 19                2) Hopkins, Annabelle M 19        
     3) Sturonas, Kalla E 20            4) Blinka, Abby C 20              
       26.17    27.75    27.09    26.48                                    
 -- College of Wooster-LE  'C'                             NT   X1:47.66  
     1) Pearson, Avery E 18             2) Kacmarek, Nell L 18            
     3) Howard, Vienna L 18             4) Gross, Megan E 19              
       27.15    27.61    26.58    26.32                                    
 -- College of Wooster-LE  'E'                             NT   X1:56.28  
     1) Balon, Caleigh A 18             2) Goldsmith, Margaret M 22       
     3) Fikse, Sara M 18                4) Spadola, Theresa 21            
       28.08    27.97    28.19    32.04                                    
 -- College of Wooster-LE  'D'                             NT   X1:58.64  
     1) Wigley, Samantha M 20           2) Padrutt, Sarah K 20            
     3) Ferguson, Maddy C 18            4) Kallmeyer, Gretchen 21         
       32.16    28.46    29.31    28.71                                    
 
Event 32  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hiram College-LE  'A'                             1:36.10    1:45.75   11  
     1) Laird, Alex D 18                2) Gomes, Jory C 20               
     3) Barber, Michael S 21            4) Bowling, Reeve 19              
       25.69    28.96    26.58    24.52                                    
 -- College of Wooster-LE  'B'                             NT   X1:30.67  
     1) Gelwicks, Cameron J 19          2) Campbell, Griffin S 20         
     3) Layde, Garrett H 19             4) Campbell, Ryan G 19            
       23.08    22.72    22.51    22.36                                    
 -- College of Wooster-LE  'A'                             NT   X1:35.95  
     1) Brown, Aaron C 21               2) Pech, Matt J 21                
     3) Hopper, Ben C 21                4) Gelwicks, Conner J 21          
       24.28    24.33    24.34    23.00                                    
 -- College of Wooster-LE  'C'                             NT   X1:37.64  
     1) Schopen, Trey F 18              2) Hull, Nick K 18                
     3) Pierson, Hunter T 18            4) Samuelson, Eli M 18            
       23.70    24.89    25.60    23.45                                    
 -- College of Wooster-LE  'D'                             NT   X1:39.43  
     1) Reynolds, Richard C 20          2) Apisa, Dom J 19                
     3) McNichols, Tyler J 18           4) Koch, Max L 19                 
       24.40    25.96    25.47    23.60                                    
 -- College of Wooster-LE  'E'                             NT   X1:45.83  
     1) Hartman, Tyler J 19             2) Chalek, Adam D 19              
     3) Mierzejewski, Luke J 20         4) Salzman, Aaron 21              
       24.21    25.61    26.76    29.25                                    
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 32                    
 
  1. College of Wooster                  177   2. Hiram College                        46
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 32                     
 
  1. College of Wooster                  166   2. Hiram College                        57